کابل های دیتا سنتر

برند های تولید کننده کابل های دیتا سنتر
نام برند نشان تجاری دریافت کاتالوگ دسته‌بندی
Belden دریافت فایل کابل های دیتا سنتر
Brandrex -leviton دریافت فایل کابل های دیتا سنتر
Datwyler دریافت فایل کابل های دیتا سنتر
Legrand دریافت فایل کابل های دیتا سنتر
Leoni دریافت فایل کابل های دیتا سنتر
Prysmian دریافت فایل کابل های دیتا سنتر
R&M دریافت فایل کابل های دیتا سنتر
Schneider دریافت فایل کابل های دیتا سنتر

امروزه  داشتن یک دیتا سنتر کارآمد برای خیلی از سازمان ها و شرکت ها یک نیاز مهم شمرده می گردد. انتظار سازمان ها از این مراکز داده قابلیت دسترسی بالا (high availability) و عملکرد بالا می باشد. زمان کاری دیتا سنترها 24 ساعت در شبانه روز و کل 7 روز هفته و کل 365 روز سال می باشد. بهبود عملکرد تجیزات از طریق جایگزین نمودن تجهیزات جدید به عنوان یک راه حل پذیرفته نیست . لذا در هنگام طراحی باید از بهترین تجهیزات استفاده نمود. استفاده از تجیزات پسیو نظیر کابل با عملکرد بالا یکی از راههای ایجاد اطمینان خاطر در دیتا سنتر می باشد.

امروزه داشتن یک دیتا سنتر با ویژگیهای  عملکردی مطلوب و قابلیت اطمینان بالا یک برگ برنده سازمان ها تلقی می گردد.داشتن تجهیزات با قابلیت نصب سریع و فضای اشغال کم با توجه به محدودیت های زمانی و مکانی  نصب از ویژگی های مورد نظر هر مصرف کننده این تجهیزات می باشد.در دیتا سنترها انواع کابلهای شبکه و فیبرنوری پرسرعت استفاده می گردد. برند DME Prolink با توجه به نیازهای  ذکر شده در بالا ایجاد و به ثبت رسیده است . این برند در پروژه های زیر بنایی کشور امارات متحده عربی از تمامی آزمون ها سربلند بیرون آمده و دارای تاییدیه های معتبری است که در وب سایت شرکت قابل مشاهده است.

شرکت کابل الماس خاور میانه دارای  قابلیت تامین  این کابل های تخصصی از موجودی  انبار امارات متحده عربی و یا به  سفارشی می باشد.

استاندارد ها و گواهی های مرتبط با کابل های دیتا سنتر